آموزش پروژه محور آلپاین جی اس (۱۲ پروژه کاربردی) - Alpine JS دمو دوره - جلسه معرفی دوره

دسته بندی: طراحی و برنامه نویسی وب
آموزش پروژه محور آلپاین جی اس (۱۲ پروژه کاربردی) - Alpine JS
0 از 0 رای
  • تعداد شرکت کنندگان: 6 نفر
  • جلسات منتشر شده: 37 جلسه
  • مدت زمان دوره : 06:25:00
  • قیمت دوره: 100000 تومان
  • وضعیت دوره: تکمیل شده
  • وضعیت تکمیل شدن دوره: 100%
100%
توحید داننده
توحید داننده

توحید داننده

لاراول

615

جلسه منتشر کرده

5

دوره دارد

588

دانشجو دارد
دانلود این قسمت ( قسمت 1 )

به تازگی یک فریم ورک جدید و کوچک در دنیای فریم ورک‌های جاوا اسکریپت مورد استقبال قرار گرفته است که به آن Alpine.js گفته می‌شود.

Alpine.js ماهیتی واکنش‌گرا (مشابه با React و Vue) را با هزینه‌ی بسیار کمتری فراهم می‌کند. علاوه بر آن، باعث می‌شود تا از پیچیدگی‌های کار تا حدی کم شود. برای فهمیدن این‌که Alpine.js چیست و چه ویژگی‌هایی دارد، با ما همراه باشید.

Alpine.js چیست؟

همان‌طور که گفتیم، Alpine.js یک فریم ورک جاوا اسکریپت است که از سال ۲۰۱۹  و با شعار رهایی از جی کوئری در اختیار توسعه دهندگان وب قرار گرفته است. Alpine.js به صورت رسمی برای فریم ورک Livewire که مربوط به لاراول است ساخته شد، اما همانند انگولار، React.js، Vue.js و Svelte این امکان را می‌دهد تا برنامه نویس به صورت بهینه کدنویسی کند، با دردسر کمتری کد خود را تغییر دهد و با استفاده از یک رابط، برنامه‌ی خود را آسان‌تر توسعه دهد.

 

چرا از Alpine.js استفاده می‌کنیم؟

هنگامی که یک صفحه در مرورگر کاربر ساخته می‌شود، المان‌هایی روی صفحه‌ نمایش داده می‌شود این المان‌ها در قالب یک درخت ساخته می‌شوند که  Document Object Model نامیده می‌شود. Alpine.js یک فریم ورک سبک‌ است که کمک می‌کند تا آسان‌تر DOM را دست‌کاری کنید. زمانی که در حال توسعه‌ی برنامه با بوت استرپ هستید، بیشتر متوجه عملکرد Alpine.js می‌شوید. 

Alpine.js می‌تواند با کتابخانه‌ی دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. DOM مجازی نمی‌سازد و برای استفاده از آن نیاز به ساخت فایل جاوا اسکریپت ندارید؛ هر چند که در صورت تمایل می‌توانید این کار را نیز انجام دهید.

سون لرن

سون لرن,چت مشهد,مشتی چت,شرق چت

سون لرن آموزش برنامه نویسی

سون لرن,دوره php,دوره ری اکت جی اس,دوره پروژه محور ری اکت

سون لرن,وب اموز,دوره php,دوره ری اکت جی اس,دوره پروژه php

کلمات سایتی : دیجی کالا , فرادرس , فرانش , تاپ لرن , ویرگول , کوئرا , کلیک سایت , سون لرن , ایران سرور